عصر یخبندان یکی از فیلم های محبوب جشنواره سی و سوم
 عصر یخبندان یکی از فیلم های محبوب جشنواره سی و سوم

منصور لشگری قوچانی (عصر یخبندان) ساخته مصطفی کیائی را یکی از فیلم های محبوب جشنواره فجر امسال معرفی کرد.

لشگری قوچانی تهیه کننده دو فیلم اخیر این کارگردان، گفت: سال گذشته به دنبال فیلم نامه خوبی بودم تا آن را بسازم


.طی ملاقاتی که با مهدی هاشمی داشتم، ایشان به من گفت کارگردان جوانی که به تازگی فیلم (ضد گلوله) را با او کار کرده، فرد با استعدادی است که می توان به او اعتماد کرد و برای فیلمش سرمایه گذاری نمود.
من همان موقع با محسن کیائی تماس گرفتم و فردای آن روز ایشان به همراه برادرش به دفتر من آمد.
وی افزود: خط ویژه را خواندم و به قدری دوستش داشتم که ساعت 2 بعد از نیمه شب به کیائی پیامک دادم و گفتم فیلم نامه ات را با هم خواهیم ساخت.من خودم در یک خانواده شلوغ و در شهرستان متولد شده ام و در محل کارم نیز افراد زیادی در کنارم هستند.
به همین دلیل به خوبی با معضلات و درد مردم آشنائی دارم و به هر طبع از فیلم نامه هائی که چنین فضائی داشته باشند استقبال می کنم.بنابراین همین اتفاق مشابه هم در رابطه با فیلم نامه عصر یخبندان مصطفی کیائی رخ داد.یعنی داستان برای مردم نوشته شده بود و همین کافی بود تا یک سرمایه گذار را ترغیب کند.
فیلم نامه هائی که آغاز و پایان داشته باشند و محتوای خود را در قالب یک روایت قصه گو به مخاطب عرضه کنند، همیشه برای من قابل احترامند چون به ارتباط برقرار کردن با مخاطب اهمیت داده اند.لحن ویژه مصطفی کیائی به گونه ای است که تلخی ها را به سبک و سیاقی شیرین بازگو می نماید و مخاطب را دلزده نمی کند.من این شیوه از فیلم سازی را دوست دارم.شرایط کار را نیز به گونه ای فراهم کردم که کارگردان اثر بتواند با آرامش خلاقیت خود را بروز دهد.  

بازیگران:
مهتاب کرامتی، بهرام رادان، آنا نعمتی، سحر دولت شاهی، مینا ساداتی، محسن کیایی، بابک بهشاد، علی میلانی، پوریا رحیمی سام، صدف طاهریان، علی کوچکی، فرهاد اصلانی، ژاله صامتی
خلاصه فیلم:
در «عصر یخبندان» خارپشت ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند، اما کنار هم باشند و به هم گرما بدهند، خارپشت ها تنها جاندارانی بودند که در «عصر یخبندان» زنده ماندند.

در تاریخ بیست و سوم دی ٩٣ ساعت ١٤:٢٢
بازدید[412]
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

  


  

  آمار سایت