انتخاب (من دیه گو مارادونا هستم) برای اکران در بخش هنر و تجربه جشنواره فیلم فجر
انتخاب (من دیه گو مارادونا هستم) برای اکران در بخش هنر و تجربه جشنواره فیلم فجر

جواد نوروزبیگی تهیه کننده فیلم من دیه گو مارادونا هستم، اعلام کرد با وجود انتخاب این فیلم برای بخش هنر و تجربه، قصد ندارد آن را در همین گروه اکران عمومی نماید
. نوروزبیگی همچنین با اشاره به این که این فیلم از نظر مضمون دارای درون مایه طنز است و اثری پر بازیگر می باشد، علت حضور آن در بخش هنر و تجربه را الارغم مخالفت خود نمی دانم.این درحالیست که این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر هم حضور داشته و اکران خواهد گردید.
این تهیه کننده سینما در پاسخ به این پرسش که با توجه بر حضور این فیلم در بخش هنر و تجربه، آیا این امکان وجود دارد که در زمان اکران عمومی بعد از جشنواره هم در همین گروه سینمائی روی پرده برود، پاسخ داد: اکران یک فیلم در بخش هنر و تجربه جشنواره، الزاما بدین معنا نیست که در زمان اکران سراسری هم میبایست در همین گروه روی پرده نمایش برود.با توجه بر این که فیلم من دیه گومارادونا هستم، به نوعی فیلم طنز می باشد و بنابراین دلیلی وجود ندارد تا در چنین گروهی اکران کشوری شود.بی شک این کار در گروه های سینمائی دیگر قرار خواهد گرفت.
نوروزبیگی در پایان با اشاره به لیست فیلم های حاضر در گروه هنر وتجربه گفت: وقتی که فیلم های حاضر در این حوزه را بررسی کردم به این نتیجه رسیدم که فیلم های قابل توجهی در آن حضور دارند.آثاری که در زمان اکران می توانند هر کدام سرگروه های خود را داشته باشند و در گیشه موفق باشند.
من دیه گومارادونا هستم، اولین تجربه بهرام توکلی در حوزه سینمائی و با درون مایه طنز است.جمشید هاشم پور و گلاب آدینه نخستین بار است که مقابل دوربین این کارگردان می روند.بهرام توکلی در کارنامه خود، فیلم هائی مانند پابرهنه در بهشت، پرسه در مه، آسمان زرد کم عمق و بیگانه را دارد.


در تاریخ بیست و نهم دی ٩٣ ساعت ٠١:٢٠
بازدید[416]
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

  


  

  آمار سایت