خسرو سینایی: "جزیره رنگین" شادترین فیلم من است
خسرو سینایی: "جزیره رنگین" شادترین فیلم من است

    مراسم اکران افتتاحیه جزیره رنگین با حضور عوامل فیلم، شب گذشته دوشنبه هفت دی ماه در موزه سینما برگزار شد و خسرو سینایی کارگران فیلم گفت: این فیلم شادترین فیلمی است که در دوران کاری خود در طی 48 سال ساخته ام.

    خسرو سینایی کارگردان فیلم جزیره رنگین با تشکر از کسانی به این برنامه آمده اند گفت: ما بسیار زشتی ها را دیده ایم و در بسیاری از فیلم نیز زشتی ها نشان داده شده است اما زیبایی نیز وجود دارد و ما به جای اینکه در این فیلم بگوییم زشتی ها را از بین ببرید گفته ایم که زیبایی نیز هیت و باید به آن توجه کرد. سینایی با تاکید بر اینکه در فیلم جزیره رنگین تلاش کرده نیمه پر لیوان را نشان دهد گفت: سعی کردم در فیلم دائم نگویم که چرا دولت این کار را کرد ویا فلان کار نمی کند تا وضع درست شود بلکه آدمی را نشان داده ام که آستین بالا می زند و به یک جزیره می رود و با کارهایی که می کند سطح فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جزیره را ارتقاء می دهد.
    در این مراسم افرادی همچون اکبر زنجانپور، محمد علی نجفی، مهرداد اسکویی، فرح اصولی، گیزلا وارگا سینایی، فرامرز روشنایی، منوچهر طیاب، اکبر عالمی، احمد مسجد جامعی، علیرضا تابش و جمع زیادی از اساتید و هنرمندان سینما حضور داشتند فیلم سینمایی و با حضور مهدی احمدی، عبدالرسول دریاپیما، طیبه دهقان منشادی، محمد سلامتی، نرگس هرمزی ساخته شده است

در تاریخ نهم دی 94 ساعت 13:35
بازدید[229]
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

  


  

  آمار سایت