"نیمرخ ها" به کارگردانی ایرج کریمی
"نیمرخ ها" به کارگردانی ایرج کریمی

    معرفی مهمترین فیلم های سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر(6): "نیمرخ ها" با کارگردانی زنده یاد ایرج کریمی فیلم سینمایی نیمرخ ها پنجمین و آخرین ساخته زنده یاد ایرج کریمی است فیلمبرداری فیلم دی ماه سال گذشته آغاز شد اما به جشنواره سی و سوم نرسید. بعد از آن قرار شد فیلم در بخش بین الملل جشنواره فجر و در اردیبهشت ماه به نمایش در بیاید که باز هم این امر منتفی شد تا اولین نمایش "نیمرخ ها" در جشنواره امسال باشد.

    بابک حمیدیان در این فیلم با گریم بسیار متفاوت نقش یک بیمار سرطانی را بازی می کند که اخرین روزهای عمر خود را پشت سر می گذارد. فیلم نیمرخ ها از جمله فیلم های پر بازیگر امسال است طبق شنیده ها بازی بازیگران فیلم از جمله نقاط قوت آن مجسوب می شود. نکته غم انگیز درباره نیمرخ ها در گذشت کاگردان فیلم پیش از نمایش آن است ایرج کریمی شهریور ماه امسال بر اثر بیماری سرطان که موضوع اصلی فیلم نیمرخ ها هم هست در گذشت تا نتواند به تماشای آخرین اثر خود بنشیند.
    خلاصه داستان: فیلم روایتگر زندگی زوج جوانی است که مرد به دلیل بیماری روزهای آخر عمرش را سپری می کند و در ادامه آن رقابتی بین مادر و همسر این مرد جوان رخ می دهد. تهیه کننده علی حضرتی .بازیگران: بابک حمیدیان، سحر دولتشاهی، رویا نونهالی، هومن سیدی، سام قریبیان

در تاریخ هفتم دی 94 ساعت 09:55
بازدید[312]
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

  


  

  آمار سایت