شهرزاد کمال زاده همراه پروانه های سوخته می آید.
شهرزاد کمال زاده همراه پروانه های سوخته می آید.

شهرزاد کمال زاده به عنوان ایفاگر نقش اصلی، سید جواد هاشمی و بهنام قربانی برای دیگر نقش های محوری در این فیلم قطعی شده است

شهرزاد کمال زاده بازیگر باسابقه و خوش آتیه سینما و تلویزیون به زودی با فیلم (پروانه های سوخته، فصل اول از سه گانه پائیز غمناک شهر) بار دیگر حضوری متفاوت از توانائی بازیگری خود را در نقش و اثری متفاوت به معرض نمایش خواهد گذاشت.

پروانه های سوخته جدیدترین فیلم سامان صادقی مهر کارگردان با سابقه صدا و سیما با موضوع حماسه و دفاع، قصه خانواده ای را روایت می کند که با گذشت حدودا 27 سال از اتمام جنگ همچنان چشم به راه رسیدن خبری از فرزند مفقودالاثر خود می باشند تا آن که با ورود . . . تاکنون حضور شهرزاد کمال زاده به عنوان ایفاگر نقش اصلی، سید جواد هاشمی و بهنام قربانی برای دیگر نقش های محوری در این فیلم قطعی شده است.به گزارش واحد روابط عمومی فیلم، مذاکراتی با رضا قوام پور به عنوان مدیر تصویربرداری صورت پذیرفته که از قرار معلوم نتایج خوبی را نیز به دنبال داشته است.

آخرین فیلم صادقی مهر که مانند کارهای پیشین این فیلم ساز، نویسندگی فیلم نامه و تدوین آن را خود برعهده دارد در فروردین ماه 94 و آغاز فصل بهار در شهر رشت مرکز استان گیلان کلید خواهد خورد و سپس ادامه ضبط در بندر انزلی پیگیری می شود.در نهایت نیز گروه جهت تصویربرداری سکانس های متعلق به شهرک سینمائی دفاع مقدس به تهران بازخواهند گشت.بعد از فیلم های مردی از عرش کبریا و آخرین پرواز ققنوس، پروانه های سوخته سومین فیلم سامان صادقی مهر با محوریت داستانی و قصه گوئی دوران جنگ هشت ساله می باشد.آخرین ساخته ایشان نیز، و اما انسان . . . عنصر پنجم در سال 93 تهیه و تولید گردید.  


در تاریخ بیست و پنجم دی ٩٣ ساعت ٢٣:١٢
بازدید[545]
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

  


  

  آمار سایت